All

Witold paszt żona wiek

witold paszt żona wiek

witold paszt żona wiek

W zeszłym tygodniu Marta Paszt niespodziewanie wyjechała – wykwintna Żona, najlepsza Matka i Babcia. w tym szczególnie trudnym dla naszej rodziny okresie prosimy przedstawicieli mediów o poszanowanie czasu naszej żałoby – czytamy komentarz zamieszczony przez Witolda Paszteta i jego dwie córki – Aleksandrę i Natalię.

Mimo dobrej straty Paszt nie odłożył mikrofonu na bok. Koncerty zespołów Vox odbywać się będą zgodnie z ustalonym harmonogramem. Decyzję artysty podjęli jego fani, którzy w komentarzach skupili się na wyrażeniu współczucia. ZOBACZ TAKŻE: Rusin zaniepokojony swoją córką. „Nie wychodzi już z domu” – w zeszłym tygodniu niespodziewanie porzuciła ducha – cudowną Żonę, przede wszystkim cudowną Matkę i Babcię. w tym szczególnie trudnym czasie dla naszej rodziny prosimy przedstawicieli mediów o poszanowanie czasu naszej żałoby. W tym samym czasie chcielibyśmy zapewnić fanów zespołu VOX, że kalendarz koncertów się nie zmienił – napisał legendarny piosenkarz na Facebooku.

Minął ponad rok od bolesnego wydarzenia. zgodny z portalem portal.net.net, obecnie osoba realizuje swoje pasje, wśród których najważniejsza jest muzyka:

  • Witek świetnie gotuje, lubi pracować w ogrodzie. Lubi też jeździć na motocyklu. kiedy zapytają go, czy zamierza zostać sam, odpowiada, że ​​miłość życia już przetrwała. Ale kto wie, może jeszcze oszaleje … – skomentował znajomy piosenkarz.

Współczujemy Witoldowi Pashtowi i mamy nadzieję, że jego uśmiech pojawi się ponownie.

Wiadomość o śmierci Marty Paszt opublikowano również na stronie grupy Vox na Facebooku. Mimo prywatnej tragedii lidera zespół nie przerwie działalności artystycznej.

  • W tym samym czasie możemy chcieć zapewnić fanów zespołu VOX, że kalendarz koncertów się nie zmienia – powiedziała także podczas wypowiedzi Natalii Paszt, która jest kierownikiem zespołu taty.

Przypomnijmy, że Witold Paszt został liderem zespołu VoX po odejściu z Ryszarda Rynkowskiego. Grupa, która istnieje od 1978 r., Wydała takie hity, jak: „Banana song”, „I will you you Magdalena” i „Roaring small roar”

witold paszt żona wiek