All

Ciocia liestyle wiek

Ciocia liestyle wiek

Ciocia liestyle wiek

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle potwierdzili swój związek. Fani modela oraz influencerki już od kilku miesięcy podejrzewali, że finalistę piątej edycji “Top Model” łączy z blogerką coś więcej niż tylko przyjaźń. Para przez długi czas nie komentowała medialnych doniesień.

Jednak zakochani w końcu postanowili podzielić się światem swoim szczęściem i z okazji 28. urodzin Jakoba, Agnieszka Wilczewska opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie.

Wujaszek i Ciocia liestyle 23 marca tego roku świętowali czwartą rocznicę ślubu. I nigdy nie powiedzielibyśmy, że ostatnia. Wujaszek, a właściwie Michał Paweł Wilczewski wrzucił na swoje instagramowe konto zdjęcie z Ciocią liestyle, na widok którego od razu pojawił się na naszej twarzy uśmiech. Para pozuje na nim w zaaranżowanej w Ikei łazience.

Niestety, opis fotografii nie jest już taki zabawny, bo brzmi on: „Z.I.P. – ziomki i przyjaciele”. W tej całej smutnej sytuacji jest jednak jeden pozytyw – Wujaszek i Ciocia, czyli Agnieszka Wilczewska, pozostają przyjaciółmi i na pewno jeszcze zobaczymy ich gdzieś razem.

Ciocia Liestyle: kim jest?
Instagramowa Ciocia tak naprawdę nazywa się Agnieszka Wolszczyk. Sama mówi o sobie, że jest trochę blogerką, trochę youtuberką. Często pokazuje się w odważnych, niebanalnych stylizacjach, w których, jak twierdzi koniecznie musi się dobrze czuć.

Chętnie również udziela porad innym, związanych z tą tematyką. Z byłym już mężem, zajmowali się także organizowaniem imprez na terenie całego kraju sygnowanych nazwą Liestyle. Oprócz tego, prowadzili wspólnie firmę, gdzie dostępne były ubrania i gadżety.

Ciocia Liestyle: mąż
Przez pewien czas Wolszczyk była związana z Michałem Wilczewskim, znanym w sieci pod pseudonimem Wujaszek Liestyle. Niewątpliwie tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show biznesie. Ich duet cieszył się dużą sympatią wśród internautów.

Mieli nawet wspólnego psa – Leszka. Ostatecznie, ich drogi się rozeszły, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednakże, rozstali się w przyjaznych okolicznościach i w dalszym ciągu pałają do siebie sympatią.

ciocia liestyle wiek
ciocia liestyle wiek