All

Edward hulewicz wiek

Edward hulewicz wiek

Edward hulewicz wiek

Edward Hulewicz zyskał popularność w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Dzisiaj koncertuje, choć ma już osiemdziesiąt lat. Niedawno jedna z jego piosenek została wykorzystana w uprzywilejowanym „Sanatorium Miłości”.

Kiedyś uważano go za idola kobiet, a na scenie powitały go rozdzierające krzyki wiernych fanów – jego hit „Zdrowie kobiet” został zaśpiewany przez całą Polskę. Nadal nagrywa i wykonuje, choć ma zaledwie 80 lat lub myśli o przejściu na emeryturę. – Od dłuższego czasu nawet nie miałem szykownego – zapewnia Edward Hulewicz, przyznając jednak, że nagranie w pewnym momencie sprawia, że ​​człowiek „staje się przezroczysty”, a ty go sprawdzasz „przez szybę”. Od 17 roku życia artysta nie je mięsa. – Za trzy tragiczne śmierci mniejszych braci, których byłem świadkiem – wyjaśnia. – Mój pies, kot i kurczak, które moja matka kupiła na zupę iz powodu mojej prośby zgodziła się odejść żywcem.

Paweł Piotrowicz: czy lubi się jubileusze?

Edward Hulewicz: Pobiłem ich do porządku dziennego, ponieważ należę do ludzi, którzy na razie pchają się naprzód, nie oglądając się za siebie. Nie pojawiają się na głównych stronach kolorowych gazet ani w popularnych programach telewizyjnych, ale wykonuję swoją pracę.

Nadal jestem aktywna zawodowo, koncertuję i wciąż otrzymuję oferty na kolejne występy. ponadto nagrywam nowe piosenki i albumy i sprawdzam, czy nie nadążam za stylem moich czasów, ale żeby nadążyć za dniami, śledzić wydarzenia muzyczne i tworzyć repertuar zgodny z aktualnymi trendami. I często jest to mój najnowszy album, zatytułowany: „Bo mam nawet jedno życie”. Ładny kamień.

Martwisz się upływem czasu?

Samo życie i wszystko, co je tworzy, mówi o przemijaniu. Mój jest nierozerwalnie związany z muzyką, a każde z nich ma swoje odzwierciedlenie w codziennych czynnościach, a więc w przedstawieniach, imprezach i koncertach. Czuję, że wciąż mam mnóstwo do zdobycia i wiedzę.

Kiedy mamy pięćdziesiąt lat, wkraczamy w wiek, który mógłbym nazwać złodziejami. Zaczynamy kradnąć życie miesiąc, rok doskonałego wyglądu, rok, szczupła sylwetka, kolejne, dwie przygody, relacje lub romans. Więc kradniemy, a te łupy stają się coraz rzadsze i droższe. Następnie wchodzimy w epokę szkła.

Co charakteryzuje wiek szklany?

Że staniemy się przezroczyści dla planety. pojawiają się przez nas jak przez szybę.

Czy to odbicie?

Tak, że w życiu nie ma nic za darmo. Nawet ten Namiestnik Wszystkich Towarów, który uprzejmie daje nam bezcenne prezenty na skraju naszego życia, nie daje ich za darmo. Z biegiem czasu nie tylko systematycznie i skrupulatnie je przyjmuje, z drugiej strony rozlicza nas z nimi. A jeśli ubrał się zbyt hojnie podczas tej dystrybucji, a otrzymanie ich nie równa się nawet niebiańskim rachunkom, musimy mu zapłacić dodatkowo.

Jakaś konkretna waluta?

Najczęściej cierpienie, ból fizyczny lub psychiczny, bezlitosna degradacja.

Mówią, że w przeciwieństwie do zapewnień różnych religii, to obiecane Niebo nie jest gdzieś w wyimaginowanych pozaziemskich przestrzeniach, ale po prostu tutaj na Ziemi.

Wierzysz w to

Wygląda na to, że jest w tym mnóstwo prawdy. Tak więc o zmierzchu mojej ścieżki wszystkim, co do tej pory cieszyłem się, było prawdopodobnie to ziemskie niebo, a przede mną – mam nadzieję, że któregoś dnia w odległej przyszłości – ilość otrzymywania i płacenia rachunków i bez wątpienia zgodna z tą logiką, piekło.

Nie sądzę jednak, żebyś narzekał na kształt.

Od dłuższego czasu nie miałem kompleksu wiekowego i nie boję się komentarzy na temat tego stanu, ponieważ występuję na sobie, również dlatego, że geny sprawiają, że jest całkiem niezły. Co mam zrobić, aby zachować młody wygląd? Niewiele, oprócz codziennej porannej gimnastyki dwa razy w tygodniu siłowni i kąpieli. A co najważniejsze, nie jem mięsa.

edward hulewicz wiek
edward hulewicz wiek